Pracownik magazynu

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących dystrybutorów na rynku stali, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miasto: Rogoźno (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek oraz prace magazynowe,
- praca na suwnicach, wózkach widłowych,
- dbałość o jakość wykonywanej pracy,
- przestrzeganie standardów BHP.

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziana branża stalowa),
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodyscyplina, sumienność.
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy magnetycznej lub tradycyjnej z poziomu zero.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku,
- pracę w systemie 3 zmianowym (6-14; 14-22; 22-6),
- dodatkową premię uznaniową.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

‌ Rogoźno

Data dodania: 22/10/2020